KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14718471
nr 1471 8471
Svän Grandin
(1906-1982), Sverige
Oljemålning, Torghandel. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:51:17
100 kr
150 kr
200 kr